tel044 331-51-31

Корпорацією «УкрАвто», як лідером ринку нових автомобілів, створено нову компанію «Юніверсал Моторз Груп», що пропонує послуги на ринку автомобілів з пробігом.

Компанія ставить собі за мету створення цивілізованого ринку вживаних автомобілів. Ринок, де працюють зрозумілі та законні відносини між Продавцем та Покупцем. Нова законодавча база, що діє з недавнього часу, дає змогу розкрити потенціал ринку автомобілів з пробігом та привести торгівлю до сучасних та комфортних салонів, що є новим етапом в розвитку автомобільного бізнесу в країні.

Викуп авто з пробігом, продаж авто з пробігом – ключові напрямки діяльності компанії. Скориставшись послугою Автовикуп – автовласник може швидко й безпечно продати автомобіль.

Для досягнення своєї мети компанія зосереджується на таких напрямках:


diagnostic Якісний товар – автомобілі, що мають юридичну чистоту (від застав та судових заборон), прозору історію експлуатації, технічно справні та належать компанії.

Джерела формування пропозиції АвтоХІТ: клієнтська база Корпорації «УкрАВТО», що налічує більше 1-го мільйона активних контактів; пропозиції від найбільших корпоративних автопарків-партнерів УкрАВТО; парк службового транспорту підприємств Корпорації «УкрАВТО» та автомобілі з парків тест-драйву.
judice

Надання послуг післяпродажної підтримки з можливістю повернення та сервісного обслуговування автомобілів.

Протягом 30 календарних днів з моменту купівлі автомобіля з пробігом АвтоХІТ надає право покупцеві повернути придбаний авто оплативши вартість користування автомобілем. Такий пункт міститься у стандартних Договорах купівлі-продажу автомобілів нашої компанії.
repair Центри обслуговування – до кінця року заплановане відкриття сервісних центрів з зоною комфортного обслуговування клієнтів в найбільших містах України.
trade-in Персонал – консультанти з багаторічним досвідом, які швидко та якісно запропонують необхідну послугу.