tel044 331-55-41

Корпорація «УкрАвто» - лідер з продажу нових автомобілів - створила компанію «Юніверсал Моторз Груп», що пропонує послуги на ринку автомобілів з пробігом під ТМ «АвтоХІТ».

Компанія ставить собі за мету створення цивілізованого ринку вживаних автомобілів. Ринку, де працюють зрозумілі та прозорі відносини між Продавцем та Покупцем. Законодавча база дає змогу розкрити потенціал ринку автомобілів з пробігом та привести торгівлю до сучасних та комфортних салонів, що є новим етапом в розвитку автомобільного бізнесу в країні.

Викуп авто з пробігом, продаж авто з пробігом – ключові напрямки діяльності компанії. Скориставшись послугою Автовикуп – автовласник може швидко й безпечно продати автомобіль.

Для досягнення мети компанія зосереджується на таких напрямках:


Працюємо з багатьма брендами - за 2017 рік купили авто 25-ти різних марок та 100 моделей - від Audi до Volkswagen!
diagnostic Якісний товар – автомобілі, що мають юридичну чистоту (від застав та судових заборон), прозору історію експлуатації, технічно справні та належать компанії.

Джерела формування пропозиції АвтоХІТ: клієнтська база Корпорації «УкрАВТО», що налічує більше 1-го мільйона активних контактів; пропозиції від найбільших корпоративних автопарків-партнерів УкрАВТО; парк службового транспорту підприємств Корпорації «УкрАВТО» та автомобілі з парків тест-драйву.
judice

Надання послуг післяпродажної підтримки з можливістю повернення та сервісного обслуговування автомобілів.

Протягом 30 календарних днів з моменту купівлі автомобіля з пробігом надаємо право повернути придбаний авто оплативши вартість користування автомобілем. Такий пункт міститься у Договорах купівлі-продажу автомобілів компанії.
repair Центри обслуговування – сервісні центри з зоною комфортного обслуговування клієнтів в найбільших містах України.
trade-in Персонал – консультанти з багаторічним досвідом, які швидко та якісно запропонують необхідну послугу.