tel044 331-55-41

Наша компанія пропонує Вам автомобілі з пробігом, більшість з яких нами викуплено у клієнтів , які придбали нові автомобіля за системою трейд-ін, а також спеціальні пропозиції по новим автомобілям від офіційних дистрибьюторів.Шановні Клієнти.

Зважаючи на обставини, пов’язані з карантинними заходами, введеними органами державної та місцевої влади, ми прагнемо надати Вам максимум можливостей для онлайн-комунікації з найближчим до Вас офіційним дилером з продажу автомобілів з пробігом.

Так, для забезпечення максимальної безпеки клієнтів та співробітників наших дилерських центрів, нами вжито наступних заходів:

- проводиться регулярна дезінфекція та провітрювання приміщень;

- реалізується облаштування місць загального користування дезінфікуючими засобами;

- проводиться щоденний контроль стану здоров’я співробітників, які під час роботи дотримуються безпечної дистанції.

Також ми працюємо над додатковими можливостями, які дозволять Вам отримати максимум інформації щодо автомобілів з пробігом, а також сервісних послуг, що надає наша дилерська мережа онлайн:

- проведення консультацій з представниками дилерського центру онлайн (з питань придбання автомобілів);

- вибір необхідної послуги онлайн;

- дистанційного погодження дій, необхідних для оформлення замовлення.

На сайті до Ваших послуг:

- інформація щодо складу автомобілів;

- інформація щодо вартості автомобілів;

- форми зв’язку з менеджерами, в тому числі за допомогою популярних месенджерів.

Команда «АвтоХІТ» бажає Вам міцного здоров’я та приємних покупок!

*Ви можете отримати кредит на купівлю автомобіля, що був у використанні, на наступних умовах: максимальний термін - 84 місяці, максимальна сума - 1 000 000,00 грн. Разова комісія – 2,99% від суми кредиту, щомісячна комісія - 0,29 % від початкової суми кредиту., реальна відсоткова ставка від 31,87% до 43,72% річних і залежить від обраних споживачем умов кредитування. Орієнтовні загаль1 245 087,80 грн. (тіло кредиту, відсотки за користування, комісія Банку, вартість послуг нотаріуса та платежі за договорами страхування), а реальна відсоткова ставка буде складати 31,87% річних. Детальні умови кредитування Ви можете дізнатися в будь-якому відділенні Банку. Кредитує АТ «ТАСКОМБАНК». Ліцензія НБУ № 84 від 25.10.2011 року. Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України, за винятком тимчасово окупованій території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.
Умови кредитування на 30.01.2020р.
Вік авто - не більше 180 міс. на момент закінчення терміну дії кредитного договору для автомобілів іноземного виробництва / 120 міс. для автомобілів вітчизняного виробництва, виробництва країн СНД, Ірану, Індії, Китаю.
Розрахунок зроблено з урахуванням 50% авансового платежу на максимально можливий строк для відповідного автомобіля. Страховий партнер - ТДВ "Експрес Страхування" (ліцензії: АВ №429899 від 04.11.2008 р., АВ №594256 від 24.01.2012 р., АВ №429898 від 04.11.2008 р. видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України)
Детальніше.